#1 2008-07-11 20:31

MOLLAKA

Użytkownik

7471466
Zarejestrowany: 2008-05-29
Nick: MOLLAKA
Profesja: Blady Tancerz

Pożegnanie części starego ISM.

Witam wszystkich zgromadzonych... Pisze posta nie wesołego, aczkolwiek jest konieczny, ponieważ nie lubię nie wyjaśnionych sytuacji. Kilka osób z byłego ISM (w tym ja) zdecydowało się na odejście z klanu. Wiem, że ja nie powinienem tego robić w ogóle a tym bardziej w tym momencie gdy przyjęliśmy wojny (za którymi bardzo byłem i jestem), bo jestem w radzie klanu etc. Ale cóż. Gra stała się moim obowiązkiem. A od dawna mam ochotę się bawić. Ludzie będą pytali dlaczego odeszliśmy... Części osób przestało się w klanie podobać (sam Debo pisałeś, że w klanie brakuje CZEGOŚ, tylko sam nie wiesz czego) i ja ide za tymi osobami bo do nich się bardzo przywiązałem, sporo gramy już razem. W klanie jest sporo sympatycznych osób, ale CZEGOŚ nie ma.  Drugi powód to mentalność części ludzi. Ludzie coraz częściej zaczynają się kłócić, ludzie nie chcą sobie pomagać, a i czasem expa żałują. Pytanie na Ally chacie o PT powoduje totalną ciszę. Jeśli PT jest full, to chociaż wypada napisać. Bardzo często ludzie się, witają, żegnają, pytają o coś a na chacie jest zero odzewu. Ludzie czasami do siebie nie pasują- jak w małżeństwie, i wtedy bierze się rozwód. Więc ja/my właśnie występuję/emy o rozwód, tylko bardziej pokojowo niż zazwyczaj ludzie je biorą . Chciałbym w końcu stać się pionkiem. Nie przepadam za obowiązkami, wolę mieć wolną rękę. W Insanity jest obowiązek farmu, i ja mam obowiązek składania PT itp itd. To jest jednak jakaś presja. W ISM miałem, o tyle lżej, że wszyscy potrafili mnie zastąpić. Ja podejmowałem ważne decyzje, ale PT potrafił złożyć każdy. Nasza decyzja nie jest spowodowana jakąś kłótnią, czy czymś takim. Nie mamy nikomu niczego za złe (tu piszę personalnie do Debo: nie myśl, że coś zawaliłeś. Jesteś dobrym CLem, i tak trzymaj. Po prostu nie tego oczekiwaliśmy. Jest całkiem inny klimat niż był u nas.) i mamy nadzieję, że odwrotnie. Mamy nadzieję, że nasze odejście w żadnym stopniu nie przyczyni się do rozpadu klanu, życzę wam szczęścia w grze. Nie ma ludzi nie zastąpionych, i mam nadzieję, że ktoś porządny wejdzie na nasze miejsca. Pozdrawiamy Mollaka oraz ta część byłego ISM która odchodzi...

Offline

 

#2 2008-07-11 22:04

Caravandrel

Insanity

1741108
Skąd: Włodawa
Zarejestrowany: 2008-05-19
Nick: Caravadnrel
Profesja: Bishop

Re: Pożegnanie części starego ISM.

MOLLAKA Powinieneś pisać książki
Do zobaczenia

Offline

 

#3 2008-07-11 22:23

Wiciu

Użytkownik

2262110
Zarejestrowany: 2008-05-29
Nick: Wiciu
Profesja: DC / TH

Re: Pożegnanie części starego ISM.

kto jeszcze wyszedl?


http://img516.imageshack.us/img516/4503/cooltext90347382ds7.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/7168/dziecineogifqw9.gif

Offline

 

#4 2008-07-11 22:27

Caravandrel

Insanity

1741108
Skąd: Włodawa
Zarejestrowany: 2008-05-19
Nick: Caravadnrel
Profesja: Bishop

Re: Pożegnanie części starego ISM.

MOLLAKA Dellux NemosiKKK i ZawiszaCzarny

Offline

 

#5 2008-07-12 09:13

Togira

Rada

7575391
Zarejestrowany: 2008-07-01
Nick: Togira
Profesja: MM / ADV / Bishop

Re: Pożegnanie części starego ISM.

Szkoda chlopaki, ze odeszliscie


http://img95.imageshack.us/img95/1093/hyt5if1.jpg

Offline

 

#6 2008-07-12 09:25

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Pożegnanie części starego ISM.

to bylo do przewidzenia, nie chcialem tylko "krakac", coz powodzenia zycze w takim razie, i do zobaczenia w grze

Offline

 

#7 2008-07-23 01:21

Hattor

Użytkownik

6484391
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-05-30
Nick: Hattor
Profesja: SPS77(main)/SWS78/He 4x

Re: Pożegnanie części starego ISM.

Misie koralowe od kilku dni nie ma mnie w klanie... Postanowilem calkowicie zakonczyc gre w L2 (postaci nie kasuje ani sprzetu ) praca... praca... praca... Jak tylko mi sie wsio ulozy to oczywiscie wracam Nie oszukujac sie doszedlem do LR chce nabic kilka pvp na gang pty i jakims siege bo to kocham Zycze wszystkim powodzenia w L2 i realu Mam nadzieje ze pozostaniemy na friends bo polubilem Was Sluchajcie sie Debo i zaufajcie mu bo na serio chce jak najlepiej dla klanu, choc nie wsio idzie po jego mysli (wielkie pozdro i szacun dla Ciebie Debo) Jak byscie tylko szukali pomocy mozecie mnie zawsze pm'owac on-line... No to GL!!!! i pa : (


MysticMuse 77 / SwordMuse 78 / He 4x

Offline

 

#8 2008-07-23 09:30

Togira

Rada

7575391
Zarejestrowany: 2008-07-01
Nick: Togira
Profesja: MM / ADV / Bishop

Re: Pożegnanie części starego ISM.

Wielka lipa, ze odchodzisz I kto mi teraz bedzie dawal seeda na mosie ??


http://img95.imageshack.us/img95/1093/hyt5if1.jpg

Offline

 

#9 2008-09-07 10:58

boberek

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-04
Nick: fiulo
Profesja: storm screamer/hawkeye

Re: Pożegnanie części starego ISM.

mollaka  ladna potawa .podoba mi sie takie zachowanie tzn tez byk tak postapil

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalkerium.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl