#1 2008-04-23 23:55

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

REGULAMIN KLANU INSANITY

Witam Wszystkich

Po wspólnych rozmowach z wami i moich własnych przemyśleniach powstał w końcu regulamin, który będzie obowiązywał w klanie.
Osoby zrekrutowane do klanu (interesuje mnie tylko to co dana osoba zarobi w klanie, natomiast to z czym wchodzi do niego pozostaje jego) ma obowiązek rozliczania sie z matsów, części A, B, S-grade, recek i kasy). Zbiorki tego są robione  przez 2 osoby (Izuall i Neila), w każdy czwartek i piątek. Działać to ma nie na zasadzie "Wsadzam do CWH i studnia bez dna", tylko będziemy oszacowywać wartość matsów, recek, części, full dropów etc. i zapisywać, co, kto za ile dał do klanu. W 1 tyg. np. wyjdzie, że klan zarobił 300 kk, więc mogę kupić seta A-grade, albo broń. Dam ją komuś co włożył za 120 kk np., ale warta jest 300 kk, więc z następnych zbiorek on już nie dostaje nic, tylko za jego kasę kupuje coś dla kogoś innego z klanu. Jeśli osoba gra suportem będzie traktowana inaczej, suport ma pomagać, zarabiać kasę tym co mogą ja zarobić bez problemu. Osoby które nie chcą nic wkładać do klanu muszą napisać na forum, że takiej zgody nie wyrażają, są w klanie dalej ale ze sprzętem radzą sobie sami, mają natomiast obowiązek uczęszczania w party klanowym, jeśli zajdzie taka potrzeba na rzecz klanu. Wszystkie Quest itemy idą także do CWH (żeby wszystko leżało w 1 miejscu w klanie a nie po 20 rożnych osobach)

Będą prowadzone dokładne rozpiski dla każdej osoby.
Podaje nicki z gry kto do kogo "należy"

Neila - Lipek, Ryleh, Majmaj, Szybkasmierc, Bigbub, Bleeddagger, Eolen, Recluse, B0nq, Andragorn, Pannocy, Are, Arwenus, Sweetsonger, Morwena, Alyiah

Izuall - Kolex, Jacus, Andragrn, Ginewra, Mogila Fylyp, Powerek, Khala, Krotki, Stajor, Bozena, Songuska, Pewniak, Cherold, Keld0rn, Bauntykiller, BGK, RadicalNosie, Kytofeq, Agne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodcraft.pun.pl www.lechooo.pun.pl www.4fpc.pun.pl www.osiedletalarowa.pun.pl www.opcm.pun.pl