#1 2008-04-22 14:38

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Coś się kończy.. coś się zaczyna

Witam serdecznie na nowym forum klanu Insanity.
Stare forum zostało zamknięte, wobec czego założyłem nowe (mam nadzieję), że będzie lepsze.

Kilka informacji o forum
Czemu pun.pl?
imo dużo lepszy serwer niż był na fora.pl, tak będą reklamy (hurra darmowe serwery.. ale z tych wszystkich darmowych usług hostujących jest najlepsze), poza tym lubię ten skrypt, mam z nim styczność od prawie 2 lat od roku jako administrator i choć nie ma tylu opcji co phpbb2 i 3 jest proste i szybkie (wiadomo ze jak serwer padnie czy będzie przeciążony będzie mulić..)

możliwości skryptu punbb dla was użytkownicy:
- opcja galerii (wiem jest imagehac.us ale nie ma to jak tworzyć klanową dokumentację na forum)
- opcja chatu (wole IRC bądź kanał w jabberze) nie ma na calu gadać ale szybkie info min o stanie serwera bądź o notyfikacji czegoś na forum (TS to TS nie siedzi sie na nim 24/7)
- portal, czyli imitacja www a tego chyba nie muszę tłumaczyć
- w profilu są 2 dodatkowe pola do wypełnienia (nick gry i profesja co ułatwi nam poznanie się)
- profil ma zrobione pola gdzie możemy umieścić komunikator w celu łatwiejszej komunikacji (tlen/skype/niestety gg)

czekam na oficjalną wiadomość od Debo i umożliwiam wam rejestrację i spokojnie.. oficjalną skórkę (bazującą na obecnej) niedługo zrobię póki co mam nadzieję, że obecny styl (styl nie wygld kolorystyczny) się spodoba

Rylek


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cserwery.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl