#31 2008-05-17 21:06

Lipek

Rada

3339826
Skąd: Sokołów Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Lipek
Profesja: Dominator soon

Re: Subki

A ja zrobię destro ewentualnie jak nie będzie za dużo chętnych to i bisha mogę bo ten tez chętnie do pt jest brany no i ma co robić nie to co OL

Offline

 

#32 2008-05-17 21:07

wasyl

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-26

Re: Subki

ja mogę zrobić ee albo destro

Offline

 

#33 2008-05-18 22:10

BIG :P

Insanity

9078468
Zarejestrowany: 2008-04-27
Nick: BIGBUB
Profesja: TH

Re: Subki

ja moge Luka zrobic ewentualnie EE lub bardziej ewentualnie sws


<<< Love sex & exp >>>

Offline

 

#34 2008-05-19 14:10

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Subki

jak bedzie trzeba robie sws (milo mi sie gralo tym na subie)
moge tez robic pr (to 1 postac ktora stowrzylem w l2 ale porzucilem dla bishopa -> nie ma to jak brak suportu )
bishopem mogbym grac (NI moze chyba stwierdzic ze dobrze gralem nim ) ale ta postac przejadla mi sie
destro nie gralem ale jak trzeba bedzie stworzyc.. sie zrobi (w rpg zawsze robilem postacie ktore lubia czuc oddech wroga na swojej twarzy )

powiedzcie tylko kogo brak i kogo trzeba bedzie zrobic to sie zrobi


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#35 2008-05-19 15:55

Dahma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-08

Re: Subki

Neila napisał:

A może zrobić tak, że cl podaje listę "zamawianych" subek, a jednocześnie każdy z klanowiczów wypisuje klasę/y, którą/e robić

Taka lista i sposób już były omawiane w innym dziale forum. Dla rozeznania macie wstępną listę sprzed kilku dni:
-2x ee lub bish+se/ee
-2xwk
-3x sws
-1-2 tanki (najlepiej tk lub pal)
-2x bd
-2xwc
-reszta luki (sr,pr,he) i destro. Największy nacisk położony na luki.

"Wstępna" lista, czyli może się coś zmienić i bez żadnych deklaracji póki co proszę

Mam rozumieć ze ta lista subek + mainy co poniektórych dadzą w przyszłości nasze expotowe party na siege czy mass pvp?
Wchodząc do klanu tak zrozumiałam, że teraz mamy LOLegzotyczne party, ale na suby to już wszyscy biorą tylko i wyłącznie postaci przydatne w pvp.
Skoro tak to dlaczego na tej liście jest aż dwóch tanków i SE?
Przy okazji pytanie połączone z tematem subek i kufrem klanowym:) Mówicie teraz non stop o s gradach, a ja się zastanawiam czy w planie jest ubranie jak leci w s grady wszystkiego co jest w klanie, czy tylko postaci które będą wykorzystane w pvp (czyli dla niektórych to będzie tylko i wyłącznie ich suba).

Neila napisałeś, że już ten temat był poruszany na forum, ale ja go nie znalazłam, więc albo jestem ślepa albo nie wiem

I żeby nie było tak, że straszny offtop uskuteczniam to ja na subie mam bisza, na kolejna planuje kotofila, ale może być też łucznik, mi wsio ryba.

Offline

 

#36 2008-05-19 16:41

Neila

None

3135670
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Neila
Profesja: Eva's Saint

Re: Subki

Skoro tak to dlaczego na tej liście jest aż dwóch tanków i SE?

Jednym słowem? RB. A, że "aż" dwóch? ( w ogóle wszystkiego podwojona ilość). Teraz 1 zdaniem: by mieć conajmniej 1 porządne pt (wszak wiadomo, że nie każdy zawsze jest...)

Neila napisałeś, że już ten temat był poruszany na forum, ale ja go nie znalazłam, więc albo jestem ślepa albo nie wiem

Nie wszystko dla wszystkich jest widoczne


"When once you have tasted flight,
you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been,
and there you will always long to return."

Offline

 

#37 2008-05-19 17:30

Recluse

Insanity

3779696
Zarejestrowany: 2008-04-24
Nick: Recluse
Profesja: Paladin

Re: Subki

Prócz tego, że będą podwojone klasy dla zabezpieczenia jakby ktoś był nieobecny to chyba są inne powody jakie można wywnioskować z tych klas. Więcej supportu łatwiej poradzi sobie w party tanka i w party gdzie będą DD/Nuki Np. drugi tank może być zabezpieczeniem na ciężkim RB gdy pierwszy padnie lub będzie regenerował skill, lub będą problemy z maną u supportu w party tanka. Innym przykładem jest gdy na mass pvp, zamiast tracić większość jeśli nie wszystkich DD/Nuków to padnie(w najgorszym przypadku) tank, a reszta odpowiedzialna za bicie zrobi porządek.

Podsumowując, podwójna liczba postaci/klas:
-zabezpieczenie podczas nieobecności kogoś
-zastąpienie osoby odpowiedzialnej za dane działanie(brak many, śmierć lub disconnect)
-zmniejszenie koncentracji ataku przeciwnika
-współdziałanie w party/akcjach

Myślę że możemy znaleźć wiele powodów, żeby zrobić niektóre suby/klasy podwójnie. Kończę wywód/offtopic/spam. Zróbmy suby, zgrajmy się jak działać w raidach/mass pvp/oblężeniach i współpracujmy ze sobą tworząc jedno zwarte ciało(czyt. klan). Co do suby jest mi to obojętne, wezmę co będzie mi wyznaczone.

Offline

 

#38 2008-05-19 17:59

Dahma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-08

Re: Subki

Recluse...
o support w ogolę sie nie pytałam i nie musisz mnie w tej materii uświadamiać (no sorry zapytałam sie o SE, bo powtarzam w klanie DD pod pvp SE nie przypiął ni przyłatał)
RB/mass pvp z tankami --- herezje to co wypisujesz, nie komentuje bo to nie miejsce na to

Offline

 

#39 2008-05-19 18:45

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Subki

Czemu wy sie tak spieracie to te subki,bedzie jak mowilem
Sws x3
Bd x3
Bish x2
EE x2
Destro x 7
Tank X 2
Wc x 2
Wk x 2
Reszta luki
Nukerow nie robimy zadnych (beda ewnetualnie z Servera brani do klanu )

Offline

 

#40 2008-05-19 19:13

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Subki

ja juz mam destro na subce, nie expie go bo czekam na reszte

Offline

 

#41 2008-05-19 19:31

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Subki

a ja wam powiem tak

herejze herezjami ale tank musi byc ;P

poczawszy od pve (nie raz ratuje dupe) na pvp (lepiej by padla 1 osoba niz cale pt a tank zagruje -> nie koniecznie musi przezyc salwe np 4 lukow z full suportem.. ale to daje czas na ubicie lukow zyjacym ) po przez zmiany w kronikach.. nie wiadomo ile dex bedzie siedzial na il i jakei jeszcze zmiany i bugi wynikna (chodza ploty o kamaelu.. i jak wiadomo co kronika ponowny balans postaci) i dolazimy do mass pvp.. kilku tankow.. potrafi spustoszyc hordy wrogow (niech wpadnie 3-4 z agro i zdazy ud rzucic.. daje to pare sekund zmiany targeta xx przeciwnikom) owszem nie pasuje ze ktso robi klase ktora bedzie umierac ale na partyzatnke nadaje sie idealnie..
rb.. w c4 tank na rb byl wlasnie po to by tlyko jego lac.. w c5 i il sie pozmienialo -> glownie zrywanie sie z hate .... ale jesli nawet na kilka chwil moze odciagnac przeciwnika od glwoengo celu... nie jest to zlym pomyslem

co do se jestem za obiema rencyma (moze i bufer magow ale emp + root + heal i pare bufkow dla wojow i grupowy heal powoduje ze chcialbym miec go w pt )

uff dyskusje o taktyakch mozemy przeniesc do innego tematu

a ja postanowilem... zaklepuje SWS ]:-> (muheheheheheheheh)


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#42 2008-05-19 19:53

B0nQ

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Subki

Nie wszystko dla wszystkich jest widoczne

lol.. tego to juz nie rozumiem... Chyba na tym poziomie klanowym na jakim jestesmy nie musimy mieć utajnionego forum? I chyba każdy ma prawo wiedziec co i jak, o planach pomyslach itd... Chociaz o same informacje chodzi... Bo troche żal

Offline

 

#43 2008-05-19 21:52

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Subki

a ja rozumiem bo sam zakladalem dzial widoczny tlyko dla cl vcl i istnieje tylko po to aby rzucic pomyls ktory potem laduje w karczmie

czyli cos na wzor zebrania rady nadzorczej.. wpierw sie zbiera rada obraduje co i jak z firma a potem sa przedstawiane plany rozwoju dla pracownikow

a teraz wracajac do atku
jutro powybieram z tematu co kto bedzie robil i umieszcze w osobnym temacie (zamknietym)
wszelakie info o osobach co chca robic pisac tutaj badz do mnie na pm slac (tlenem tez)


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#44 2008-05-19 23:15

Boynne

Użytkownik

5583708
Zarejestrowany: 2008-05-09
Profesja: Abyss Walker

Re: Subki

Ja wiem, że nie jestem czasowo (?) w klanie, ale Debo powiedział, że każdą radę przyjmie. O to one:

1. Przełączcie się z C4 na Interlude DOKŁADNIE analizując różnice pomiędzy tymi kronikami,
2. Przeanalizujcie dokładnie skile WSZYSTKICH postaci - zasada działania, efekty pozytywne i negatywne ich użycia,
3. Poczytajcie dużo na temat MAKR (Hate tanka wcale nie jest taki kozacki jak myślą co niektórzy) - ich tworzenie, działanie itp,
4. Dokładnie przeanalizujcie postaci w klanie (klasy) - one w PvP czy MassPvP mają się uzupełniać a nie dublować czy co gorsza zajmować potrzebne miejsce (SE) w party.
5. Dokładnie ustalcie kto i jaką subklasę ma wziąć - np. nie będzie dobrym pomysłem jak BD czy SWS wybierze na subę Bisha bo jak potem zdecydować czym pójdzie na siege? W końcu każda z klas jest przy tej zabawie niezbędna.

Na prawdę tworzenie klanu pod PvP nie ogranicza się tylko do "nabrania" klas typu "killer" i "support". Trzeba wiedzieć co i dla kogo jest dobre.


Tyle z mojej skromnej strony


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

 

#45 2008-05-19 23:25

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Subki

nie wiem ale nie widzialem postu w ktorym jest napisane ze jest to klan tworzony teraz pod pvp, na wszystko przyjdzie czas, a co niektorzy wiedza co znaczy pchac sie na wojny nie majac ani sprzetu, ani ludzi, checi i "schemat " ktory ladnie wyglada tylko na kartce to zdecydowanie za malo, najpierw " baza ekonomiczna" pozniej wojna i pvp klan, i o ile sie nie myle,  Debo tak wlasnie mysli, co do tankow w klanie takze nie jestem ich zwolennikiem, moim skromnym zdaniem jest to archaizm C4

PS. pamietajcie subki mozna miec 3 nie jedna, wiec nie ma co robic placzu ze ktos cos kaze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalkerium.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl