#16 2008-05-11 14:17

MajMaj

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Subki

a ja zrobie co chcecie bo mi to lotto czym gram, bardziej sie liczy z kim

Offline

 

#17 2008-05-11 14:39

BIG :P

Insanity

9078468
Zarejestrowany: 2008-04-27
Nick: BIGBUB
Profesja: TH

Re: Subki

Ja też uważam że subka pod klan ujdzie ale subki pod rb to średni pomysł staniemy sie klanem farmy ale mozna to przeciez polączyc z zorbic wszyscy łuki ewentualnie nuki + support. najlepsza opcja było by zrobienie subej tak by potworzyc funkcjonalne party. np luki + bd + sws + cov(OL) (tego nic nie zatrzyma) ^^


<<< Love sex & exp >>>

Offline

 

#18 2008-05-11 19:06

Boynne

Użytkownik

5583708
Zarejestrowany: 2008-05-09
Profesja: Abyss Walker

Re: Subki

Moim skromnym zdaniem powinniśmy zrobić na subki łuczników + support ale...

1. Sami łucznicy to nie wszystko; bez problemu położy ich klan mieszany (luki + nuki + support)
2. Powinniśmy jako royal guard 2 pobawić się w nuków +support. Zróżnicowany rodzaj ognia naprawdę potrafi wprowadzić spore zamieszanie. Popatrzcie na wojny w RL.
3. Na każde 9 osób (teoretyczne PT) weźmy jednego sztyleta - nikt tak nie kosi robowców jak oni.
4. Na każde 9 osób (teoretyczne PT) weźmy jednego "Frendzla" - w połączeniu z healerem i sztyletem (3 osoby) może złożyć całe PT.

Tak ja to widzę


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

 

#19 2008-05-11 19:26

Keldorn

Insanity

status 5494115
3369812
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Keld0rn
Profesja: Duelist/Silver Ranger

Re: Subki

Z tymi rb to nie bedzie taka prosta sprawa, ciężko jest dopaść jakiegoś lepszego (70+). Ludzie liczą sobie czas respawna rb'sów i bezpośrednio po nim zabijają go lub walczą o niego z innym klanem. Nie raz już miałem sytuacje podczas raida, gdzie wpadło fear rzucając tekstem "don't touch the rb", więc moim zdaniem nie opłaca się robić subklas tylko na bossów, lecz wielofunkcyjne takie jak łucznicy lub/i nukerzy. Najlepsi na siege, dobrzy na pvp, a także i poradzą sobie z rb.

Offline

 

#20 2008-05-11 20:24

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Subki

wiadomoz eniw szyscy robia suby por rb:P wyobrazacie sobie klan z 20 destro xD , ale mozna wyznaczyc kilka osob pt moze 2 pod rb

Offline

 

#21 2008-05-11 22:44

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Subki

po 1 gramy dla przyjemnosci
po 2 jestemy w klanie i pewne rzecz zobowiazuja..
ale nie dajmy sie zwariowac

jezeli wybor ma sie ograniczyc do medykow/buferow/suportu bitnego/dd 1 typu.. jak widac wiecele osob moze nie lubic grania danym postem albo dany post im sie znudzil i temu nim nie graja

z doswiadczenia wiem ze grajac suportem trza miec nerwy ze stali i sporo samozaparcia (suport nie jest dla wszystkich)
sws i bd postacie swietne.. z pt bez pt radza sobie lepiej dzieki songom tancom.. ale no wlasnie dziki nim pt zyskuje sile
dd bic moze zawsze i wszedzie.. z bufami efektywniej wiadomo ale jesli na 10 dd przypada 1 bufer/medyk (cos zawsze pobufuja.. niewiele ale zawsze) to sory.. (nei wyjezdzac mi teraz z dualem bo to mmorpg gdzie klasy postaci maja na celu sie uzupelniac..)

jak pisalem chcialem zrobic wpiere 78 potem sube.. ale biorac pod uwae profity z nobla (kiedys moze...)
warto sie zastanowi
chcialem brac es (AOE) i jsli to przejdzie nadal bede cical go zrobic
jesli nie odloze go na 2 suba kiedys..
a na 1 bym chcial wrocic do korzeni mojej przygody z l2.. czyli luk drowow (nim zaczynalem gre na l2p) a to by raczej pasowalo do idei klanu bo w pt lukow bedzie wymiatac na pvp tez poazurki pokaze (wiadomo sa inni lepsi..) ale tez sws bym zrobil mialem na poprzedniej subie i gralo mi sie super

ale to gdybyanie
przydalo by sie aby debo napisal co jak gdzie keidy po co tak oficjalnie aby rozwiac za przeciw i przeduskotowac


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#22 2008-05-16 09:36

coyoteq

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-29

Re: Subki

heheh ja juz raz to przechodzilem heheh debo wiesz ze to nie wypali nie ? hmmm dobra moze i wszyscy zrobia tak jak chcesz .... ale chce widziec ile osob skonczy te subki ...a nie skasuje i zmieni np ... bo tak jak ktos wczresniej pisal ... narzucona klasa = szybkie znudzenie ... meczenie sie takim charem to tez o kant dupy ... bo przeciez l2 to przyjemnosc no nie ?

Offline

 

#23 2008-05-16 13:49

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Subki

sprawa jest prosta, jezeli kazdy bedzie gral tym czym chce to bedzie tzw "lol klan" czyli gra dla przyjemnosci bez szans na wybicie sie w gore, zeby wybic sie w gore tzreba miec scisle okreslony system dzialania klanu, co prowadzi takze do narzucania w pewnym sensie subek...

Offline

 

#24 2008-05-16 14:07

kostek

Insanity

1238625
Zarejestrowany: 2008-04-24
WWW

Re: Subki

A może zrobić tak, że cl podaje listę "zamawianych" subek, a jednocześnie każdy z klanowiczów wypisuje klasę/y, którą/e robić:
- chce (priorytetowa dla klanowicza)
- mógłby
- no wai!
i wtedy można się dogadywać, namawiać itp, hm? Wg mnie mniejsza jest wtedy szansa "skrzywdzenia" kogoś niechcianą subklasą, a jednocześnie można pokierować klanem we w miarę poukładany sposób.

Tzn to tylko moja teoria, ale myślę, że przynajmniej warta przemyślenia.


http://img529.imageshack.us/img529/5457/forumskillts8.gif
Dallara -> SH
YattaElf - PS 60+ (farmer okazjonalny)
Khala - WL 72 (retired)

Offline

 

#25 2008-05-16 22:03

Recluse

Insanity

3779696
Zarejestrowany: 2008-04-24
Nick: Recluse
Profesja: Paladin

Re: Subki

Bardzo dobry pomysł dałeś kostek. Zrobić listę tych klas co potrzeba i tego co mamy i kto chciałby jaką subklasę zrobić. Tylko musimy mieć to zrobione tak, żeby ktoś mógł wybrać, a nie jednocześnie obie jego klasy były potrzebne.

Ostateczna decyzja zawsze należy do Deba.

Offline

 

#26 2008-05-16 22:16

Neila

None

3135670
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Neila
Profesja: Eva's Saint

Re: Subki

A może zrobić tak, że cl podaje listę "zamawianych" subek, a jednocześnie każdy z klanowiczów wypisuje klasę/y, którą/e robić

Taka lista i sposób już były omawiane w innym dziale forum. Dla rozeznania macie wstępną listę sprzed kilku dni:
-2x ee lub bish+se/ee
-2xwk
-3x sws
-1-2 tanki (najlepiej tk lub pal)
-2x bd
-2xwc
-reszta luki (sr,pr,he) i destro. Największy nacisk położony na luki.

"Wstępna" lista, czyli może się coś zmienić i bez żadnych deklaracji póki co proszę


"When once you have tasted flight,
you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been,
and there you will always long to return."

Offline

 

#27 2008-05-17 14:43

Bozena

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-26

Re: Subki

ja byn chcial temple knighta jeden tank na klan moze chyba byc

Offline

 

#28 2008-05-17 17:13

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Subki

Uwazam ze jak sie zrobi 3-4 destro to nic nie zaszkodzi w klanie ( można isc z nimi np na hero rift) zoistaje tez 3 destro na mainach wiec sklad pod Rb by juz byl.A co samych Rb to prwada ze ciezko je upilowac ale teraz moze bedzie lepiej ( herby Nie chodza .
Widze ze zawsze w klanie brakuje pewnych klas sws i wiecej niz 2 helerow,tak czy siak czeka nas farmienie na sprzet S rb sa tylko dodatkiem jak sie uda zabic jakiegos wiec naprawde przydalo by sie zeby bylo wiecej destro niz 2-3 online na caly klan ( a sami wiecie ci co ze mną byli jak destro na frezy + pole A potrafi farmic,owszem zgadzam sie ze luki tez sa potrzebne ale samych ich robic to tez bez sensu.Przyznaje sie bez bicia ze od samego poczatku nie chcialem brac innych klas niz luki do klanu + suport ale to poprostu jest niemozliwe sklad klanu sklada sie przez dlugie miesiace a nie przez 2-3 dni to nie sztuka nabrac ludzi wiec postanowilem znalesc ludzi nie klasy postaci moja propozycja na suby ci co graja najwiecej i maja czas niech robia suport ci co graja mniej luki i destro

Moze napisze nik kazdego z klanu i kogo mu proponuje na sube ?

Offline

 

#29 2008-05-17 18:51

Arenos

Master

2274703
Skąd: Bielsko-Biala
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Are
Profesja: Pr0UberBishop

Re: Subki

Jestem za:) Jeśli chodzi o support to jeszcze xD gra mi się nim dobrze. Na subke nie wiem co bym chciał:P Sws na 100% odpada...

Offline

 

#30 2008-05-17 21:04

PanNocy

Insanity

913349
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: PanNocy
Profesja: Spectral Dancer / Destroyer

Re: Subki

Dla mnie lucznik i support sa najmilej widzianymi subkami na przyszłość. No ale jak trzeba co innego to ok


http://img53.imageshack.us/img53/6481/378c5d70fdcc55acep8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunstacja.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl