#1 2008-07-15 18:54

Caravandrel

Insanity

1741108
Skąd: Włodawa
Zarejestrowany: 2008-05-19
Nick: Caravadnrel
Profesja: Bishop

Farmienie Klanu

To tak przedstawię wam swój plan robienia iteamow A/S grade myślę ze nie jest zły.

To na początek trzeba ustalić stale składki proponuje 70k razy LVL czyli jak ktoś ma 76 tygodniowa składka będzie wychodziła 5,3kk, za składki będzie się kupywac recki i partsy a i s których nie da się wyspoilowac
na początek myślę żeby robić A Grade iteamy a za jakiś czas jak będzie kasa ze składek na recki S Grade to będziemy składać s grady tylko dla klanu Insanity i dla potrzebnych klas dla klanu tzn ze jak ktoś zrobi sobie na subke np. gladiatora to nie dostanie na niego eq.
I myślę ze robić dla ludzi którzy maja 70+ na mainie/subce graja potrzebnymi klasami dla klanu i w pierwszej kolejności dla ludzi którzy maja największy LVL a biegają w B grade.
Do tego są potrzebni przynajmniej 4 spoli dwóch na 72+ jeden 55+ i 40+ .
I tu jest prośba do ludzi którzy posiadają takich spoili na oddzielnych kontach to zęby dali pasy dla 5 lub więcej zaufanych i aktywnych osób.I ktoś się loguje na spoila rzuca hasło potrzebne jest 1k Cl jeśli jesteś potrzebny do takiego party to osoba będąca na spoilu daje ci pm i nie ważne czy masz zajebiste party na PI tylko wychodzisz z party i idziesz na party spoila. Po zakończonym party spoil daje wszystkie matsy do CWH i później jak się uzbiera wszystko na Np. Draco Bow Składa go się u klanowego Crafta czyli u Cronosa a jeśli nie ma wbitej recki to w mieście i jeszcze dobrze by było zęby ktoś aktywny i zaufany miał pasy na Deba żeby jak go długo by nie było to wyjąć matsy potrzebne na iteamy + adene na recke  jeśli nie da się jej wyspoilowac.


Teraz chciał bym przeprosić za błędy ortograficzne i składniowe.

Offline

 

#2 2008-07-15 19:44

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Farmienie Klanu

Obecnie nie opłaca sie nic Crafcic,program ktory proponujesz nadaje sie na Offa nie tutaj.A nie lepiej isc z pt klanowym np do mos uzbierac 4 k itemow i sprzedac tego ews za 100 kk ? Trwaja narady na temat skladek w klanie ( prawdopodobnie zostana one calkowicie cofniete ) bedzie tylko kasa x level,wiec z jednego wypadu z klanem na mos przy random pt jak ktos bedzie mial szczescie i do niego trafi drop moze zarobic ponad 200 kk

Offline

 

#3 2008-07-30 17:15

wladcakicow

Insanity

Zarejestrowany: 2008-06-14

Re: Farmienie Klanu

ja osobiscie jestem za skladkami przymusowymi dla kazdego z klanowiczow i np jak ktos nie bedzie placil 3 raz z rzedu a nic nie bedzie o nim slychac to wylot


http://img240.imageshack.us/img240/4343/kot2pn0.jpg

Offline

 

#4 2008-09-07 10:29

boberek

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-04
Nick: fiulo
Profesja: storm screamer/hawkeye

Re: Farmienie Klanu

gratki za pomysl ,ale nie popieram  dawania passow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunstacja.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl