#1 2008-06-23 02:32

DelluX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02

papa

No cóż... niestety musimy się pożegnać... Myślałem nad tym trochę i w końcu podjąłem decyzję, że wyjdę z klanu...

Wyobrażałem sobie nieco inaczej to wszystko, jak widać moje oczekiwania były zbyt wysokie... Jedną z przyczyn było totalne olanie sprawy odnośnie wykurzenia nieproszonych gości ze spota... z klanu nikt sie nie ruszył... Postępując w ten sposób ośmieszamy się na serwie i może dojść do tego, że każdy przestanie się z nami liczyć i jak będą chcieli się "zabawić" to przyjdą nas uwalić, bo i tak będą przekonani, że nie oddamy (oczywiście nie chce tu nikogo urazić !! ).

Mam nadzieję, pozostaniemy w statusie "Friend" i nawet w wypadku wojny, będziemy potrafili ze sobą pogadać jak znajomi z dawnego klanu..   Nie chcę, aby traktowano mnie jako jakiegoś "wyrzutka"...  Nie traktowałem tego klanu źle i nie chcę być tak traktowany (to chyba normalne)

Jeśli będziecie potrzebować Bladego Tancerza do PT możecie pisać śmiało

Fr1d0m --> co do wyexpienia twojego spoila również no problem w poniedziałek wyjeżdzam i nie bedzie mnie przez tydzień, czyli aż do 30.06. PMuj mnie w grze po moim powrocie - obiecuje, że podlvluje Ci krasia jak obiecałem

Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy oraz życzę powodzenia w dalszej grze w L2


PS. Nie wyszedłem dlatego, że wojen nie było ....

Ostatnio edytowany przez DelluX (2008-06-23 03:17)

Offline

 

#2 2008-06-23 10:46

MajMaj

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: papa

dzieki wielkie Dellux za wszystko na mnie tez oczywiscie mozesz liczyc jesli przyda Ci sie kotek ^^ 3maj sie i do zobaczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalkerium.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.sunstacja.pun.pl