#1 2008-06-18 21:45

Alandara

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-31
Nick: Alandara (R.I.P.)// Baldwin
Profesja: SwS (R.I.P.)// Destro

MoS quest na EWS

Nie będę spamowac w tamtym temacie

mam pytanie: jak lecą te itemy? podejrzewam, że 1mob=1quest item (100% drop rate, ale nie więcej jak 1QI). Jeśli tak to trochę do bani. Byłem raz w party w MoSie jako mój sws i jak na moje to za dużo mobów nie padło przez te 45min (party się skonczyło po takim czasie bo ludziki zaczeli 'afkowac' bo musieli karmic psy/ ustapiac komputer bratu/ załatwiac potrzeby fizjologiczne/ jesc itd. itp.)

Nasz skład był trochę do bani:
aż 2óch gladów którzy jak wiemy są (żeby nikogo nie urazic) przecietni w PvE
loldestro z bronia SA health
dagger z daggerem B grade...
BD, który stwierdził, że nie będzie bił mobów bo po co... on jest tylko od tańczenia
warlock, który nie bił cat queenem bo i po co
itd. itd.

przez te 45min to jak na moje więcej jak 100-200 mobów nie padło jeśli mam zbierac 4000 w takim tempie to sie potne żyletką a jesli idzie to jeszcze gorzej (drop rate nie jest 100%) to juz zupelnie przegina.

Offline

 

#2 2008-06-19 00:45

Nemosik

Użytkownik

3772692
Skąd: Iwonicz-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-05-29
Nick: NemosiKKK
Profesja: Hawkeye

Re: MoS quest na EWS

idzie to duzo lepiej jak sie ma dobre pt , ale drop rate nie jest 100% ale i tak w sumie jest wysoki , powiem ci ze ten Quest to jest taki dodatek do expienia jak dla mnie bo na MOSie jest dobry exp a że zarabiamy na tym poprzez EWSy dla klanu to tylko dodatkowa korzyść

Offline

 

#3 2008-06-19 09:00

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: MoS quest na EWS

mos dla kazdego jest dobrym expem jak latalem tam z wami na 65 lev moze ine dostawalem kokosow ale exp plynal
i teraz

@Alandra kazdy ma swoj sposb gry, ktory definjuje czy dostanie pt.. pp i wc sa w tej sytuacji ze moga (nie musza) co 18 min byc bufnac i moga byc afk (pp dluzej bufuje.. nvm) ja na 65 moglem smyrac te mobki po rzyci i tylko jest strata shotow
odnosnie wk (hehehe majma ) nie dziwie sie mu ze krolowa nie leje jesli pt jest 9 osob a potwroki padaja ze nim zaznaczy cel i dobiegnie kot to mobek juz pada.. natomiast ja jak jestem z tym wk w pt to uzywa kai
bd nielejacy nie spotkalem sie ja na sws bedac usmiercalem agrowaniem cale pt (mozecie sie spytac co wyczynialem zawsze w 1 lini ognia i ucieczki tfu.. wycofywania sie na zgory upatrzona pozycje ) jednak bd moze nie jest gladem ale potrafi skutecznie asystowac
i teraz pytanie.. od kiedy definuje sie przydatnosc klasy od ekwipunku?? moze nie ma kasy nie radzi sobie sam ze skladaniem, nie gra tak czesto, jest na etapie oczekiwnaia na sprzet?? mam nadzieje ze nie zapomnieliscie jak sie gra z gorszym sprzetem i jak sie trzeba bylo nakombinowac (naczekac) na sprzet
destro z SA health.. tutaj chyba kazdy gra jak chce owszem wiem ze dobrze miec focus w broni ale jesli on chce tak grac to niech gra choc
moze lepiej przkeonajmy go ze ma jeszcze zle ustawione skile na pasku...

glady.. orajt byla era gladow (c5) teraz mamy ere destro.. ale spokojnie w CT1 (ktore predzej czy pozniej wyladuje na dex) spowoduje koniec ery destro i paru innych klas (muse pogrzebac po forach co jak zostalo okrojone i co teraz sie oplaca..) ale czy jest sesn? chca byc gladiatroami niech beda.. do koksu sie nadaja rownie dobrze jak luki, nuki, destro, tyrki tylko musza miec odpowiednia lokacje i wsparcie, ktore musimy MY zalatwic (i nie mowie to jakie klasy maja byc w pt..) ale o ludzi

zachowajcie troche dystansu kazdy gra jak chce i moze (apropo tego moze.. jak dzis nie bedzie zadnych niespodzianek ze strony zycia i serwa pojawie sie i powinienem bywac czesciej )


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#4 2008-06-19 09:38

Alandara

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-31
Nick: Alandara (R.I.P.)// Baldwin
Profesja: SwS (R.I.P.)// Destro

Re: MoS quest na EWS

ale żeś dał elaborat no to jedziemy

jeśli ma się low lvl exp w MoSie itp. wcale nie zachwyca. Dostawałem za moba średnio 18-19k (czyli tyle co pod koniec apostate - białe moby) a moby padały wolniej niż w przeciętnym randomowym party w w/w apostate (bo w takim przeważnie biegałem ze względu na mój low lvl).

@wk właśnie o to chodzi... gdyby moby padały szybko to bym zrozumiał, że cat queen nie biła, ale one padały strasznie powoli. Już się zacząłem zastanawiac czy MoS na Dexie nie jest zbugowany. Na poprzednim serwerze farmiliśmy baaardzo dużo na samym końcu DarkOmen. Biliśmy w 4-kę (WC bez CoVa,BD,SwS,GH [AW]) i zabijaliśmy szybciej niż pełne party w MoSie...

ja biłem swoim swsem - trafiałem mniej jak połowę, ale jak już biłem to biłem krytykami. Na takim buffie sypałem krytykiem rzędu 500-600dmg. BD osiąga jak na support całkiem przyzwoity DPS tak więc uważanie, że nie będzie bic bo i po co mnie zaskoczyło.

Nigdy nie powiedziałem, że przydatnosc klasy definiuje się po jej sprzecie. Może mnie nie kojarzysz (ostatnio jestem bardzo mało aktywny - sesja), ale sam biegam w lolBW z lolKeshem

SA health to najbardziej useless SA dla destro jakiekiedykolwiek NCsoft wymyślił. Po pierwsze destro nie jest od tankowania tylko od bicia (a nawet jeśli by był od tankowania to tanka nie rozpoznaje się po dużej ilości HP tylko po dużym defie, dobrym bloku tarczą, aggression itp.), po drugie: frenzy, zealota itd. i tak wrzuca się z cursed daggerem rsk. haste, tak więc co z tego, że 30% ma załóżmy przy 3k jak po chwili zmienia na daggera i potrzebuje 2,4k HP.

że c5 to era gladów a IL to era destro się do konca nie zgodze. Obaj są bardzo silnymi postaciami zarówno w c5 jak i IL. Glad dostał niezłego kopa w IL (dash, god mode na 79, 8 naładowanie na 79). Destro nie kojarze, żeby cokolwiek sensownego dostał w IL (zealot jest od c5 o ile się nie myle)
Glad w koksie jest dużo słabszy od daggera. W koksie się nie używa za bardzo skilli gladem bo ładowanie zajmuje za długo czasu (chyba, że ma się 78, ale to inna para kaloszy), używa się jedynie duelist spirit i war cry, ew. jeśli są buffsloty wolne to można zapodac jakiegoś detecta (akurat w MoSie bedzie 'troszkę' cięzko dobrac detecta). Dagger ma znacznie wyższy dps od glada (a jak się nie używa skilli to o DPS chodzi) poza tym dagger może sobie poużywac skilli a krytyk z backstaba jest całkiem bolesny (nie wspominając o lethalach)

w CT1 mocnego boosta dostają magowie

PS. troszkę się zrobił offtop ale na pytanie zasadnicze w sumie już dostałem odpowiedz, dzięki Nemo.

Ostatnio edytowany przez Alandara (2008-06-19 09:40)

Offline

 

#5 2008-06-19 10:37

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: MoS quest na EWS

offtop owszem ale ciagle w klimacie tworzenia pt porostu to jak ludzie graja mozemy im tylko doradzic aby cos z tym zrobili a nie wysmiewali/obgadywali/wytykali (niepotrzebne skreslic ).
w mos mozna wykoksac lowlev pod warunkiem ze bije sie ciagle wtedy tylko patrzy sie jak % skacza.
Pozatym kazdy high lev sie zgodzi ze tam dobry exp nie jest nudno (najwyzej moze sie przejesc lokacja ) wiec nawet jesli ktos bedzie widziwal (nie bije) zniknie to gdzies w tle

ps. sam w grze osotanio nie bywam ;P


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#6 2008-06-19 15:42

Neila

None

3135670
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Neila
Profesja: Eva's Saint

Re: MoS quest na EWS

[offtop]

(mozecie sie spytac co wyczynialem  zawsze w 1 lini ognia i ucieczki tfu.. wycofywania sie na zgory upatrzona pozycje )

Jeszcze bardziej mi wpadł w pamięć screen "rajd przez loa" i ta sytuacja w grze Dzisiejsze sws powinny się uczyć tego .Btw, lauti już Ci tam zrobił nobla . [/offtop]


"When once you have tasted flight,
you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been,
and there you will always long to return."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.cserwery.pun.pl