#1 2008-06-05 13:58

Wiciu

Użytkownik

2262110
Zarejestrowany: 2008-05-29
Nick: Wiciu
Profesja: DC / TH

Eventy

Zaken's Curse [2007-08-07]
11.09.2007 /Sylvian/

"Straszny Pirat Zaken rzucił ohydną klątwę na tych, którzy rozgrabili jego skrab. Bonny - wnuczka Zaken'a, stara się z powrotem poukładać wszystko jak należy. Potrzebuje twojej pomocy aby uwolnić przeklęte dusze od strasznego losu, inaczej pozostaną zaklęci w formie świń na całą wieczność!"

Klątwa Zaken'a
"Zrobili to! Ci wszyscy chciwi ludzie, którzy przez te wszystkie lata okradali kryjówkę mojego dziadka, popchneli go na krawędź szaleństwa. Tylko spójrz na nich! Zostali przemienieni w świnie! Powinni wiedzieć co czynią, próbując okradać tak potężnego-i-nieumarłego kapitana piratów. Jednakże czuję nieco litości dla nich. Być zaklętym w świnię po wsze-czasy nie wydaje mi się być zbyt szczęśliwym losem (no chyba, że lubisz kąpiele błotne).
Boję się jaki odwet to oznacza dla mojego dziadka. Jego natura świadczy najlepiej o nim samym, i potrafi być prawdziwym niedźwiedziem jeśli chodzi o jakiekolwiek relacje, jednakże to wciąż moja rodzina. Pozatym, wydaje mi się, że złodzieje powinni czegoś się nauczyć z tej lekcji - nieprawdaż? A teraz powiem Ci coś. Jeśli pomożesz uporać mi się z całym tym bałaganem, wynagrodzę sowicie Twój czas. Mało tego, napomknę o tobie dobre słowo dziadkowi! Co Ty na to?"

Znleźć można trzy różne typy przeklętych świń: Huge Cursed Pig, Super Huge Cursed Pig oraz żadką Golden Cursed Pig. Kup łuk odkupienia "Redemption Bow" od Bonny i użyj jego zdolności "Forgivness" oraz "Pardon" na świniach aby uwolnić je od klątwy Zaken'a. Gdy uleczysz zaklętą świnię, otrzymasz przemioty "Apiga" lub "Pirate's Booty". Pirate's Booty to nic innego jak mała skrzynia skarbów, która może zawierać cenne złote Apiga (org. "Golden Apiga"). Ponadto Bonny wynagrodzi cię za każdym razem gdy przyniesiesz jej 50 Apiga. Zbierz tak dużo Apiga oraz Golden Apiga ile tylko możesz.

Nagrody oraz informacje
Gdy przyniesiesz Bonny 50 zwykłych Apiga, wynagrodzi Cię odpowiednimi dla klasy (którą wybierzesz) buffami oraz losowymi nagrodami. Jeśli będziesz miał szczęście możesz jako nagrodę otrzymać jedną ze specjalnych nagród:

    * Golden Circlet of Redemption
    * Pig Wragler's Cap
    * Silver Circlet of Salvation

Na każdym serwerze, gracz, który zbierze największą ilość Golden Apigam zostanie dodatkowo wynagrodzony bardzo żadkim "First Mate's Hat"!
Ponadto, przeklęte świnie mogą po sobie pozostawić "Salvation Bow". Wygląda on identycznie jak Redemption Bow, jednakże posiada jedną ciekawą cechę - a jest to skill "Hapiness", którego można używać na innych graczach. Uwaga, Salvation Bow nie może zostać użyty w walce.

"Cursed be all ye wretched thieves
who pilfered me precious treasure.
Cursed be yer blood and flesh
and all that ye endeavor.
Cursed be all ye filthy pigs.
Yer fate be sealed forever!"


http://img516.imageshack.us/img516/4503/cooltext90347382ds7.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/7168/dziecineogifqw9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.sunstacja.pun.pl