#1 2008-06-02 20:59

Alandara

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-31
Nick: Alandara (R.I.P.)// Baldwin
Profesja: SwS (R.I.P.)// Destro

Alandara reroll

Kurcze, nie wiem czy w dobrym miejscu. Na całym forum są tylko podpięte topici Jeśli to nie jest najodpowieniejsze miejsce to sorry i proszę o przesunięcie o przesunięcie w odpowiednie miejsce.

Troszkę myślałem i doszedłem do wniosku, że robie reroll. Myślę, że jest to najodpowiedniejszy moment jako, że jeszcze się do mnie (jako do swsa) za bardzo nie przyzwyczailiście. Mogłem dołączyc do klanu od razu jaka nowa postac, ale wtedy tłumaczenie i wyjaśnianie wszystkim kim jestem, skąd się wziąłem mogłoby byc uciążliwe. Myślę, że jeden sws mniej nie zaszkodzi, jako że w klanie jest obecnie 2óch aktywnych sword muse (Hattor, ZawiszaCzarny). Wiem, że w zasadniczym klanie jest jeszcze jeden sws, nie wiem jak z jego aktywnością jako, że jestem od niedawna z Wami. Możliwe, że jeszcze ktoś z Was ma na subie, mainie (a obecnie siedzi na subce) swsa a ja o tym nie wiem. Ja w każdym bądz razie tego swsa zostawie (bo i po co miałbym go usuwac), jak co mogę go włączac (jak będzie deficyt swsów), sprzęt może używac dokładnie ten sam co moja nowac planowana postac.

Planuje robic destro.
Może i wyda Wam się to głupie ale głównym powodem dla którego planuje robic reroll to pedalskie tekstury, animacje LE. Niby pierdoła, ale ja na to zwracam uwagę.
ponadto na LE nie wpakuje żadnego czarnucha. Załóżmy, że będzie deficyt bd, wtedy chętnie zrobie na subę (BD to jedna z moich ulubionych postaci). Załóżmy, że zapragnę zrobic daggera na subę - AW to jedyny dagger, którego ja uznaje. AW>>all

sorry, za zamieszanie. Dzięki mojemu rerollowi dostaniecie dodatkowe pkt (a może nawet x2 - możliwe, że będę jechac se jako boxa równolegle). Zrobie go szybko gdyż będę miał zboxowanego SE/SwSa

Alandarą wciąż zostanę w klanie. Czekam na decyzję.

Offline

 

#2 2008-06-02 21:57

Nemosik

Użytkownik

3772692
Skąd: Iwonicz-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-05-29
Nick: NemosiKKK
Profesja: Hawkeye

Re: Alandara reroll

wg mnie SWSow nigdy za wiele jest to bardzo bardzo przydatna postać szkoda ze zamierzasz porzucić tą postać , i to na dodatek z tak błachego powodu ale coż twoja decyzja ja nie moge ci rozkazywac chociaz chcialbym abys został przy swojej postaci tyle z mojej strony pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-06-02 22:47

Alandara

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-31
Nick: Alandara (R.I.P.)// Baldwin
Profesja: SwS (R.I.P.)// Destro

Re: Alandara reroll

dzięki Nemo za szczerą odpowiedz. Tak jak mówiłem swsa nie mam zamiaru usuwac. Wbije go jeszcze do 61. żebym mógl przerzucac swobodnie sprzęt z destro. Przejrzałem też klasy i wychodzi, że SwSów/ SMów jest conajmniej 4ech (2 z ISM, jeden SwS 64 w main klanie, jeden SwS 74 w royal guardach). IMHO tylu wystarczy, destro NAPRAWDĘ nigdy nie za wiele (jako, że mamy IL), destro wbije też szybciej do suby.

Offline

 

#4 2008-06-03 06:36

Neila

None

3135670
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Neila
Profesja: Eva's Saint

Re: Alandara reroll

Robisz destro to zaczynasz odrazu od aca, do tego czasu sws zostaje w klanie. Po wejsciu destro do głównego klanu (po 2 profie), sws out. Trzeba było brać elfke a nie tego pedalskiego elfa:P.

Btw złe miejsce, przeniesione.


"When once you have tasted flight,
you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been,
and there you will always long to return."

Offline

 

#5 2008-06-03 12:42

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Alandara reroll

jak tlyko zbiore sily po czw to wezme sie za forum .. trza pozamykac pewne rzeczy etc...

zgadzam sie z apo.. mogles brac elfke
co do samej klasy poastaci.. sws zawsze bedzie zamalo

ps.. myslac o subach spojrzcie na zmiany w ct1 (nie hellbound) od ct1 nadchodzi zmierzch ery lukow (tak tlyko pisze jakby dexowi odbilo dawac full ct1 -> i tu nacisk na NIE HELLBOUND.. a szkoda ;( )


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#6 2008-06-03 20:18

Alandara

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-31
Nick: Alandara (R.I.P.)// Baldwin
Profesja: SwS (R.I.P.)// Destro

Re: Alandara reroll

SwSa mam kobietę (właśnie ze względu na tekstury facetów) - sam nick powienien to wskazywac
Myślałem, że jak wezmę babkę to daj radę - nie będzie aż tak tragicznie, ale nie to mnie przerasta zakładam, że moja przygoda z L2 potrwa jeszcze przynajmniej rok. Biegac tyle czasu jako Light elfka nie dam rady. Light elfka dualem (gdybym chciał robic glada) macha jak cepem, mieczem 2h (destro) też dziwnie wymachuje, biorąc HE wyglądam jak zwykły, przeciętny SR jakich na serwie jest dużo (a suba jednak w jakiś tam stopniu dodaje pkt do lansu), dagger - PW tak średnio mi się podoba, TH nie trawie. Mój ulubiony to czarnuch, na LE nie wezmę AW

niby mogłem pomyślec na samym początku. Niby. Jak już napisałem myślałem, że dam radę, ale nie dam.

Rylek napisał:

fakt zwracam honor.. zadlugo nei gralem

Offline

 

#7 2008-06-03 22:03

Lipek

Rada

3339826
Skąd: Sokołów Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Lipek
Profesja: Dominator soon

Re: Alandara reroll

Ty widziales jak czarny elf biega? Zastanow sie jeszczE:P

Offline

 

#8 2008-06-03 22:20

Keldorn

Insanity

status 5494115
3369812
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Keld0rn
Profesja: Duelist/Silver Ranger

Re: Alandara reroll

mele elfy i d.elfy to geje

Offline

 

#9 2008-06-04 00:11

kostek

Insanity

1238625
Zarejestrowany: 2008-04-24
WWW

Re: Alandara reroll

Lipek napisał:

Ty widziales jak czarny elf biega? Zastanow sie jeszczE:P

Ty widziałeś jak czarna elfka wygląda...? Nie zastanawiać się


http://img529.imageshack.us/img529/5457/forumskillts8.gif
Dallara -> SH
YattaElf - PS 60+ (farmer okazjonalny)
Khala - WL 72 (retired)

Offline

 

#10 2008-06-04 12:21

Lipek

Rada

3339826
Skąd: Sokołów Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Lipek
Profesja: Dominator soon

Re: Alandara reroll

No to wiem ale ja mowie o elfie nie elfce

Offline

 

#11 2008-06-04 14:31

kostek

Insanity

1238625
Zarejestrowany: 2008-04-24
WWW

Re: Alandara reroll

Dlatego się bierze elfki


http://img529.imageshack.us/img529/5457/forumskillts8.gif
Dallara -> SH
YattaElf - PS 60+ (farmer okazjonalny)
Khala - WL 72 (retired)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl