#1 2008-05-26 19:30

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

Official ?

Witam wszystkich ( wspominałem wcześniej ze brat gra na oryginale i cały czas mnie kreci żebym  przyszedł do niego grac )Jego aktulany klan sie rozpadl (Bolasy)
I chce żebym poprowadził im klan na Offie (z tego co wiem około 20 osób by przyszło odrazu na starcie do klanu ) ZAZNACZĘ ze nie wybieram sie nigdzie bez was ale chciał poznać wasze zdanie na ten temat co myślicie o Oryginale,wiem ze Boty to istna plaga  ale mimo tego coś w tym jest ze to jednak orginal i mieć coś tam to już naprawdę coś.

Ktoś moze powiedziec ze a trzeba placic koszt 1 miesiaca grania na ofcie   
37,50 zł
Jest to śmieszna kwota wiec jak ktoś napisze ze go nie stać to raczej nie uwierzę w to( parę razy sie ktoś mniej nachleje i będzie na granie )
37,50 to standard na allegro ale jest możliwość przy zakupie więcej niż 10 kart na miech zniżka około 35 zł

Jak wspominałem to tylko po to bo bym chciał znać wasze podejście do tematu (Dex tez może kiedyś paść dowala jeszcze z 20 k seriali i będzie pokaz zdjęć na servie

Offline

 

#2 2008-05-26 19:45

Crawler

Insanity

Zarejestrowany: 2008-05-06
Nick: Swiitch
Profesja: TH

Re: Official ?

Moje zdanie jest jedno jak bym miał zacząć płacić to już na bank nie za l2,2 lata gry mam za sobą i jeżeli już taka alternatywa to czekam na Aion,Age of Connan lub Warhammer coś nowego na bank nie l2 tu gram już tylko dla przyjemności a nie dla osiągnięcia czegoś na siłę a tym bardziej żeby za to płacić.W świecie Aden widziałem przeżyłem i miałem prawie wszystko więc jeżeli ekipa NI zakończy swoje działania na dexie czy to na rzecz oficjala czy innego serwa to ja kończę już tą przygodę a zaczynam z czymś nowym,a uwierz mi Debo że jeżeli ten pomysł wszedł by w życie to ekipa na bank sie posypie w większym lub mniejszym stopniu my jako NI kruszymy sie już od dawna z serwa na serwer odpadają kolejne zajebiste osoby i tak zapewne było by i tym razem a nie chciał bym tego.


>>>>>>>NI 4ever !!!<<<<<<<<
eXistence: Necro65+ HE65+ EPI: OL-65+ Necro-75+ La2Crazy: PR65+ DEX: SK60+ TH55+ W][E: GS-80 Adveturer-80 Stormcreamer-80
PoZdRoPoĆwIcZ!!!

Offline

 

#3 2008-05-26 19:48

Debo

[CL]

Zarejestrowany: 2008-04-23

Re: Official ?

Nikt nigdzie sie nie wybiera a przynajmniej nie ja ;D
Po prostu chce znać zdanie ludzi i jakieś wyjście alternatywne jak dex (oby nie ) padnie albo tak go zjebią ze grac sie nie da na nim

Offline

 

#4 2008-05-26 19:53

PanNocy

Insanity

913349
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: PanNocy
Profesja: Spectral Dancer / Destroyer

Re: Official ?

Ja gram tylko i wyłącznie dla zabawy i poświęcam grze wolny czas. I nie zamierzam przechodzić na oficjalną wersję. Kasa to nie problem, ale jakoś wole grać za free i cieszyć się tym. Byłoby miło gdyby większość z nas jednak została na DEXie. Ale zrozumiem, jeśli większość z was przejdzie na oficjala.
Więc moje zdanie już znasz.

A co do DEXa, to jaki jest każdy widzi. Ma lepsze dni i gorsze. Pomysł rozdania kolejnych seriali nie był według mnie dobrym ruchem. Ale myślę, że ta sytuacja w końcu się rozwiąże i każdy będzie mógł sobie miło expić. Pamiętajcie, że DEX to w końcu najlepszy nieoficjalny, darmowy serwer. Za moich czasów na DEXie wipe nie było. Były tylko kilkudniowe rollbacki, ale to wszystko da sie przeżyć.


http://img53.imageshack.us/img53/6481/378c5d70fdcc55acep8.gif

Offline

 

#5 2008-05-26 21:17

BleedDagger

Insanity

6034040
Zarejestrowany: 2008-04-29
Nick: BleedDagger, George
Profesja: Treasure Hunter

Re: Official ?

Po pierwsze ja już sobie powiedziałem ze Dex to będzie mój ostatni serwer w L2 i nie zamierzam tego zmieniać.
Po drugie nie interesuje mnie official bo szkoda mi kasy.
Po trzecie ja już powoli kończę grę w L2 bo zaczyna mnie to nudzić, więc zamierzam ograniczyć grę do minimum .
No więc moja odpowiedź co do official serwer brzmi "Nie"

Offline

 

#6 2008-05-26 21:40

Neila

None

3135670
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Neila
Profesja: Eva's Saint

Re: Official ?

Temat wałkowany przeze mnie nie raz z niektorymi osobami. Osobiście nigdy nie płaciłbym za gre, w którą gram dla przyjemności. A już napewno nie za l2, grę o której wiem prawie wszystko i która już mnie niczym nie zaskakuje. Prędzej bym jż płacił za wow, za to że na każdym kroku gra może mnie zaskoczyć i zadziwić bo jej nie znam.
Chce się osiągnąć coś tylko i wyłącznie bez przyjemności? ( a off gwarancją tego, że itemy/lvl nie znikną) wielkie gl ;]. Jeśli jest się wytrwałym, może się i da wytrwać do końca, a na końcu drogi nie będziesz widział sensu gry. Na poprzednim serwie, niby priv a miałem prawie all i brakowało praktycznie tylko hero  i...rzuciłem to w cholere . Grałem tam już tylko dla ludzi, zresztą teraz też tak jest (no może jeszcze granie klasą typu support daje mi przyjemność, którą zatraciłem w grze dd/nukiem i chęci "ownowania"). Po 2 zmianach serwerów został tylko trzon klanu z 40 osobowego klanu, niestety kupa fajnych ludzi miała już dość a klan stał się już byt mały by mieć szanse na wybicie się na dexie.
Kolejna zmiana serwa byłaby chyba ciosem druzgocącym ;]. Tu może być tak samo (podkreślam może, nie musi).
Podsumowując:
Są ludzie z którymi gram od ok. 2 lat w jednym klanie (z 3 jeśli lazi o ally ), to moge coś osiągać. Nie ma to pewnie kończe z l2. Płacenie za gre byłoby jedyną barierą, która by może spowodowała bym z innymi nie przeszedł (pewnie nie tylko dla mnie). L2 samo w sobie nie dostarcza mi już prawie żadnej frajdy.


"When once you have tasted flight,
you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been,
and there you will always long to return."

Offline

 

#7 2008-05-26 21:45

Arenos

Master

2274703
Skąd: Bielsko-Biala
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Are
Profesja: Pr0UberBishop

Re: Official ?

Już nie raz myślałem o globalu, raz już grałem na nim i sam nie wiem;p Ogólnie 40zł / miesiąc to nie jest dużo. Sam jednak wolałbym raczej poczekać na Aion Online i tam płacić niż w L2 xD Jeśli iść na offa to lepiej w jakiejś nowej grze. Zobaczymy co inni powiedzą ja pójdę za większą grupą ludzi:)

Offline

 

#8 2008-05-26 22:43

Bozena

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-26

Re: Official ?

ja jak bede mial kase moglbym pograc ale wiadomo ja nie pracuje jeszcze wiec roznie moze byc

Offline

 

#9 2008-05-26 22:46

Dahma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-08

Re: Official ?

Ja już od dłuższego czasu myślę o oficjalu, wiec jest szansa że bym przeszła. Kasa nie stanowi problemu.
Miło by było pograć choć raz w prawdziwe L2, bo tak naprawdę to my nie znamy tej gry, tylko jej namiastkę.

Offline

 

#10 2008-05-26 23:00

Lipek

Rada

3339826
Skąd: Sokołów Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-23
Nick: Lipek
Profesja: Dominator soon

Re: Official ?

Ja sie nigdzie nie wybieram nie chce mi sie wszystkiego kolejny raz od początku zaczynać do tego jeszcze płacić za to. Zostaje na dexie.

Offline

 

#11 2008-05-26 23:35

kostek

Insanity

1238625
Zarejestrowany: 2008-04-24
WWW

Re: Official ?

Ja póki co nie mam zamiaru zmieniać serwera. Płacić teoretycznie mógłbym, ale dopiero jak zacznę zarabiać jakieś normalne pieniądze.

ALE
Raty x1 BOLĄ (mój brat gra na offie, więc wiem). Konkretniejsze rzeczy trzeba kupować na ebayu, adene z resztą też (około 1,80zł za 1kk).

Co do botów to ok, są, ale dzięki nim wszystko na serwerach jest tańsze. Po wejściu Hellbound i zbanowaniu botów wszystkie ceny poszły o nawet 50% w górę.

Gram (dobra, ostatnio AFKuję, ale wiadomo:)) tu tylko i wyłącznie dla ludzi, a jeżeli miałbym zmieniać serwer, to raczej już tylko na wyższe raty.


http://img529.imageshack.us/img529/5457/forumskillts8.gif
Dallara -> SH
YattaElf - PS 60+ (farmer okazjonalny)
Khala - WL 72 (retired)

Offline

 

#12 2008-05-26 23:37

BIG :P

Insanity

9078468
Zarejestrowany: 2008-04-27
Nick: BIGBUB
Profesja: TH

Re: Official ?

Ja też na offa nie idę DEX jest moim ostatnim servem w L2 i jak on umrze to L2 dla mnie też (dość mam wyexpiania postów bo to co mnie kręci w tej grze to pvp)

A official?? hmm może aion jak wyjdzie.


<<< Love sex & exp >>>

Offline

 

#13 2008-05-27 07:39

Rylek

Admin

Zarejestrowany: 2008-04-22
Nick: Ryleh
Profesja: Warcrayer

Re: Official ?

l2 tylko na privach
mnie kusi warhamer online (zwlaszcza idea serva RvR rpg -> chaos vs empire w klimacie role play )


---------------------------------------
popieram Open Source:
http://marketing.openoffice.org/art/galleries/marketing/web_buttons/nicu/80x15_3.png

Offline

 

#14 2008-05-27 07:58

wasyl

Insanity

Zarejestrowany: 2008-04-26

Re: Official ?

Ja tak samo nie idę na offa. Za niskie raty i trochę mi szkoda płacić kase za gre która niczym mnie niezaskoczy

Offline

 

#15 2008-05-27 09:11

Bebal

Insanity

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2008-05-07
Profesja: Dominator78/HE 52

Re: Official ?

ja bym mogl isc, kasa to zaden problem, no i pewnosc satabilnosci serwera, to tylko gra i gadanie ze nie zrobie nic od nowa... hmmm a jakz robia wipe na dexie???? przeciez juz kiedys byl wipe, niektorzy moze pamietaja, oczywiscie narazie zostaje na dexie, samemu isc na oficjala to lipa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalkerium.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl